Офіційний дилер GARMIN в Україні

      

Cервісний центр Garmin

ПІСЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ОБОВ'ЯЗКОВО ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Ремонт GPS навигаторів

   +380679888887
  +
Viber и Telegram
  ВСТАНОВЛЕННЯ    КАРТ ОНЛАЙН!
  Магазин та Сервіс працюють
вт-сб 12-18
Наша сторінка в Фейсбук

Карта України Q3 2018 для Navitel

Для навітел навігатор вийшла нова карта України Q3 2018

 Нові карти Q3 2018 пропонують розширений функціонал для вантажних автомобілів і автобусів: при внесенні параметрів (повній масі, навантаження на ось, ширини, висоти і довжини, типу вантажу) вантажного ТЗ в налаштуваннях, маршрут буде побудований з урахуванням обмежень в'їзду та руху по міських дорогах. Водії транспортних засобів з нестандартними габаритами зможуть заздалегідь обрати оптимальний маршрут. Це дозволить безперешкодно переміщатися до точки призначення і скоротити час у дорозі.

Карта релізу Q3 2018 містить 30 013 міст і населених пунктів, в тому числі 3 424 міст і населених пунктів з адресним пошуком і вулично-дорожньою мережею. Доповнено базу Корисних Об'єктів Інфраструктури - на оновленій карті відмічено 126 885 POI. Довжина дорожньої мережи склала 1 140 136 км. Для пошуку стали доступні 2 432 026 унікальних адрес.

В карті Києва були внесені наступні зміни:

  • Актуалізовано адресну інформацію по Метрологічній вулиці;
  • Змінено перехрестя вулиць Полярна та Сім'ї Кульженків;
  • Заборонено лівий поворот з Голосіївського проспекту на Голосіївську вулицю.

На карту України додано 6 нових населених пунктів з деталізацією «до дому»: Дунаївці, Заліщики, Зборів, Ізяслав, Копичинці, Приморськ.

Актуалізовано адресну базу в 86 населених пунктах Волинської, Житомирської, Запорізької, Миколаївської, Сумської та Чернігівської областей. У Житомирській та Запорізькій областях актуалізовано транспортно-дорожню мережу.

У релізі Q3 2018 було оновлено інформацію щодо обмежень швидкості на об'їзній дорозі міста Сімферополь між населеними пунктами Мирний та Дубки. Також в місті Сімферополь змінено обмеження руху на проспекті Перемоги на вулицях Біла та Тракторна і актуалізовано назви вулиць та нумерація будинків.

Оновлений маршрут "Саки-Євпаторія" - дозволено рух на трасі Р25.

Також в релізі Q3 2018:

  • Перейменовано 1230 вулиць в населених пунктах Запорізької, Вінницької, Житомирської, Миколаївської і Київської областей;
  • Перейменовано 43 населених пунктів в Запорізькій області;
  • Додано точки відпочинку поблизу еко-комплексу «Блакитні Озера» на північному сході Чернігівської області;
  • Додано нові дозвіллєві POI.

 

Важно! Звертаємо вашу увагу, що карти релізу Q3 2018 працюють тільки з версією Навітел Навігатор 9.10.1619 і вище.

Встановити та оновити цю карту та будь яку іншу можливо в нашому  Сервісному Центрі Гармін Сервіс  Garmin Service Сервисный центр Гармин находится по адресу:

г.Киев ул.Ушинского, д.3, магазин "Мир Garmin" (вход в магазин с торца здания, через ТЦ"Миллениум", над входом в магазин висит флаг Украины).

Время работы: вторник-воскресенье с 12 до 18. Телефон: +38067 988-88-87