Офіційний дилер GARMIN в Україні

      

Офіційний сервісний центр Garmin

Ремонт GPS навигаторів

   +380679888887
  +
Viber и Telegram
  ВСТАНОВЛЕННЯ    КАРТ ОНЛАЙН!
  Магазин та Сервіс працюють
вт-сб 12-19
Наша сторінка в Фейсбук

Garmin Drive Smart 5 TRUCK

11700 грн Купить

5-дюймовий GPS-навігатор для вантажних автомобілів

НОМЕР артикулу 010-01858-10-5

 

Простий у використанні GPS-навігатор для вантажних автомобілів

  • 5,0-дюймовий навігатор для вантажних автомобілів з картами Європи, плюс безкоштовні * оновлення карт. Також включає в себе безкоштовний трафік через Smartphone Link та Live Services за допомогою безкоштовної програми Smartphone Link 1
  • Індивідуальна маршрутизація вантажівки 2 для розміру, вантажу та ваги вашої вантажівки, а також попередження про майбутні висоти мостів, обмеження ваги, різкі криві, круті схили та ін (тільки у Європі)
  • Просте планування перерви з своєчасними сповіщеннями про перерви, плюс дорожні знаки Up Ahead, що пропонують сусідні ресторани, зони відпочинку, паливо та проживання
  • місця інтересу для вантажівки; стоянки для вантажівки, пошук за такими зручностями, як "Кафе" або "Душові кабіни"
  • управління за допомогою голосу, і підтримка Bluetooth ® , гучного зв'язку 5
  • Dispatch and Track дозволяє диспетчерам легко надсилати текстові повідомлення та адреси своїм водіям і навіть відстежувати маршрути водіїв від початку до кінця

Якщо керування автомобілем - ваша справа, довіряйте навігації Garmin на довгий час. Навісна система навігації d?zl 580 створена для професійного водія з індивідуальним маршрутом руху вантажівки 2, що передбачає попереджувальні попередження про маршрут та конкретні визначні місця для вантажівки, а також легке планування перерви з своєчасними повідомленнями.

Індивідуальне прокладання вантажівок

d?zl 580 містить докладні карти для Європи, що включають обмеження, пов’язані з вантажівками, такі як висота мостів, небезпечні криві, обмеження ваги тощо - та відповідну інформацію для більшості основних доріг та автомагістралей. Просто введіть інформацію про профіль вашого автомобіля (що настроюється за висотою, вагою, довжиною, шириною та небезпечними матеріалами) та знайдіть переважні маршрути для вантажівок, що відповідають розміру, вантажу та вазі вашого автомобіля 2 .

Простий профіль вантажівки дозволяє легко поміняти розміри причепів одним натисканням кнопки. Вбудований планувальник подорожей дозволяє створювати маршрути з кількома зупинками та планувати та зберігати майбутні поїздки.

Просте формування маршруту дозволяє легко змінити маршрут, включивши бажані дороги чи міста, лише торкнувшись екрана.

 

Просте планування перерви

Щоб спростити життя в дорозі,Garmin Drive Smart 5 TRUCK забезпечує легке планування перерв із своєчасними сповіщеннями про перерви та пропозиціями щодо сусідніх готелів, ресторанів та стоянок.

 

Вбудований довідник визначних місць для вантажних автомобілів

Знайдіть цікаві місця, про які піклуються професійні водії та дали їм високі оцінки, включаючи зупинки для вантажівок, паркування, проживання, Wi-Fi ® тощо. Ви навіть можете шукати та фільтрувати зупинки вантажівок за вибраними зручностями, такими як душові кабіни, заправні станції, Wi-Fi та мийка вантажівок.

 

Сумісний з Bluetooth ®

Синхронізуйте пристрій із підтримкою Bluetooth, такий як ваш смартфон, із Garmin Drive Smart 5 TRUCK для дзвінків у режимі “вільні руки” 4 за допомогою вбудованого мікрофона та надмірно гучних динаміків, які легко чути навіть при гучному дорожньому шумі. Тримайте телефон у кишені або на консолі, і все одно здійснюйте та приймайте дзвінки. У парі з телефоном текстові повідомлення та інші попередження програми відображаються прямо на дисплеї навігатора.

 

Командуйте силою свого голосу

Garmin Drive Smart 5 TRUCK оснащений голосовою навігацією - просто поговоріть із системою навігації, і вона реагує, поки ваші руки залишаються на кермі.

 

Поєднайте зі своїм смартфоном для реального руху, камер безпеки в реальному часі та іншого

Smartphone Link - це безкоштовний мобільний додаток, який пов’язує ваш Garmin Drive Smart 5 TRUCK із вашим смартфоном iPhone ® або Android . У парі ваш навігатор може отримувати інформацію в режимі реального часу 1, таку як інформація про дорожній рух та погоду.

 
 

Журнал історії обслуговування

Garmin Drive Smart 5 TRUCK включає журнал історії обслуговування, щоб ви могли записати дати та тип виконаної послуги. Зручно відстежуйте пробіг шин, тиск у шинах, заміну масла, заміну шин тощо.

 

Працює з резервною камерою

Помічайте, що знаходиться позаду вашого автомобіля, рухаючись заднім ходом, додавши резервну камеру Garmin (продається окремо). Garmin Drive Smart 5 TRUCK сумісний з обраними бездротовими камерами резервного копіювання Garmin . У парі d?zl показує передані кадри прямо на своєму навігаційному дисплеї.

 

Навігація з легкістю

Garmin Drive Smart 5 TRUCK має Активне наведення смуги руху (ALG), яке використовує голосові підказки та яскраві кольорові стрілки для позначення відповідної смуги руху, необхідної для вашого маршруту. Вигляд переходу photoReal показує виходи такими, якими вони з’являються в реальному житті: у повному кольорі та чудових деталях. Вид перехрестя Пташиного Оку пропонує детальний вид перехресть, що дивляться зверху вниз. Окрім того, Spoken Garmin Real Directions веде, як друг, використовуючи впізнавані орієнтири, будівлі та світлофори, а не важкі для огляду або неіснуючі вуличні знаки.

 

Включає оновлення карти

Garmin Drive Smart 5 TRUCK, завантажений детальними картами Європи. За допомогою безкоштовних* самостійних  оновлень* карт ваші маршрути обов’язково відображатимуть найсвіжіші карти, цікаві місця та навігаційну інформацію. Нові карти доступні для завантаження протягом усього терміну служби вашого GPS-пристрою, без комісії.

Попередньо завантажено популярні пам'ятки

Якщо ви не знайомі з місцевістю, покладайтесь на попередньо завантажені пам'ятки TripAdvisor ® . Перегляньте рейтинги для визначних місць, таких як готелі, ресторани та визначні місця, вздовж маршруту або поблизу пункту призначення. З найбільшого в світі туристичного сайту безпосередньо до вас, ми допомагаємо вам знайти зупинки, які роблять всю подорож частиною пункту призначення. Також знайдіть нові визначні пам'ятки за допомогою вбудованого інструменту "Планувальник поїздок", який може додати задоволення поїздкам, пропонуючи цікаві зупинки на шляху.

Наша база даних POI включає додаткову інформацію про пошук, отриману з Foursquare ® . Foursquare додає ще мільйони нових і популярних ресторанів, магазинів, сервісів та іншого у вашому районі.

1 Щоб отримати доступ до служб Garmin Live Services, потрібно завантажити програму Smartphone Link на сумісний смартфон Bluetooth ® та GPS (продається окремо); детальніше див. посилання на смартфон.
2 Не в усіх регіонах. Введення характеристик профілю вашої вантажівки не гарантує, що характеристики вашої вантажівки будуть враховані у всіх пропозиціях маршруту. Завжди дотримуйтесь усіх розміщених дорожніх знаків та дорожніх умов.
3 Потрібен смартфон з підтримкою Bluetooth ® , що продається окремо

 

Карти та пам’ять

Попередньо завантажені карти вулиць  
Картки даних Гніздо для картки пам'яті
Внутрішня пам’ять 16 Гб
Зберігання та потужність Цей USB-накопичувач є сумісним із Windows® 7 або новішими версіями та Mac® OS X 10.11 або новішими версіями.
Включає оновлення карти  

Особливості камери

Сумісна з резервною камерою так (до н.е. 30)

Навігаційні функції

Орієнтир Garmin Real Directions  
Мільйони цікавих місць Foursquare ®  
Рейтинги мандрівників TripAdvisor ®  
Формування маршруту через улюблені міста / вулиці  
Голосова навігація (керування пристроєм за допомогою голосових команд)
Лише повна європейська версія
 
Оновлення трафіку  
Асистент смуги руху з видом на розв'язку (відображає знаки розв'язки)  
Bluetooth ® виклику  
Індикатор обмеження швидкості (відображає обмеження швидкості для більшості основних доріг у США та Європі)  
Попередження водія про різкі повороти, шкільні зони, попередження про червоне світло та швидкісну камеру тощо  

Розширені функції

Розумні сповіщення через додаток  
Оновлення карти
 
Доступ до активних служб через додаток  
LiveTrack через додаток  

Особливості вантажівки

Спеціалізована маршрутизація вантажівок  
Простий профіль вантажівки  
Каталог вантажних та причіпних послуг  
Цікаві точки автоперевезень  
Можливість реєстрації палива IFTA  
Попередження про порушення HOS  
Обмеження швидкості для вантажівки  
Повідомлення про державний кордон та кордон - Автоперевезення  
Інформація про маркер пробігу - Автоперевезення  

Особливості кемпера

Зміна обмеження швидкості  

Загальні

Фізичні розміри 15,1 х 9,3 х 2,4 см
Розмір дисплея Діагональ 5,0 "(12,7 см)
Роздільна здатність дисплея 480 х 272 пікселів
Тип дисплея Кольоровий TFT, WQVGA
Вага 234 г.
Тип батареї літій-іонний акумулятор
Час роботи акумулятора до 1 години

Рекомендуемые товары