Офіційний дилер GARMIN в Україні

      

Офіційний сервісний центр Garmin

Ремонт GPS навигаторів

   +380679888887
  +
Viber и Telegram
  ВСТАНОВЛЕННЯ    КАРТ ОНЛАЙН!
  Магазин та Сервіс працюють
вт-сб 12-19
Наша сторінка в Фейсбук

Garmin Dezl 560 вживаний

5850 грн Купить

Відправляйтеся в дорогу разом з dezl 560 - досконалим навігатором, розробленим спеціально для вантажівок.Модель навігатора для вантажівок dezl 560 оснащена  5 дюймовим дисплеєм та екстра гучним динаміком. Крім того, в розширений список функцій тепер входять обмеження швидкості для вантажівок, побудова маршрутів для вантажівок і станції обслуговування вантажівок (POI). dezl 560 оцінять не лише власники вантажівок - в цій моделі передбачена можливість настройки профілю «Будинок на колесах» (RV) і розрахунку маршрутів на основі обмежень по висоті, довжині і вазі. Навігатор dezl 560 створений для життя в дорозі.

Відстежуйте і передавайте дані про поїздки

Модель dezl 560 забезпечує простий введення і збереження шляховий інформації. Введіть показник витрати палива, і 560 буде автоматично записувати витрачене паливо за поїздку для створення звітів IFTA. Пристрій дозволяє зручно вводити кількість робочих годин і статус водіння, а потім автоматично видає попередження в разі порушення правил HOS. Після кожної поїздки Ви можете передавати всі звіти, створені навігатором.

Широкоформатний дисплей

Сенсорний екран приладу dezl 560 з діагоналлю 5 дюймів (12.7 см)  забезпечує зручний перегляд детальної інформації. Рухайтесь по побудованому маршруту, розрахованому спеціально для вантажівок, і переглядайте попередження і повідомлення про порушення. Навігатор для фур dezl 560 включає функцію Lane Assist (вибір смуги руху) з Junction View (перегляд перехресть). Завдяки цій функції Ви отримуєте реалістичні зображення проїзду перехресть. Пристрій направить Вас на потрібну смугу руху в необхідний момент часу - це може бути особливо корисним при русі по складним транспортним розв'язкам.

Об'єкти для вантажівок


Garmin dezl 560 дозволяє виконувати пошук стоянок для вантажівок, підприємств харчування, готелів, зон відпочинку і вагових станцій, так що Ви завжди будете знати, що очікує Вас за поворотом. Після того, як Ви знайшли стоянку для вантажівок, на екрані пристрою з'явиться список послуг, пропонованих в даному місці (WiFi, душ і вантажні ваги).

 
Використовуйте технологію nuRoute з trafficTrends і myTrends

Модель dezl 560 включає в себе технологію nuRoute з trafficTrends (архівні дані про дорожню обстановку) і myTrends (прогнозування маршрутів). Завдяки trafficTrends Ваш навігатор dezl 560 автоматично реєструє транспортні потоки в різний час доби для створення більш вдалих маршрутів і підвищення точності передбачення часу прибуття в залежності від часу доби і дня тижня. Якщо Ви зберігаєте часто використовувані пункти призначення в директорії «Вибране», то з часом пристрій dezl 560 за допомогою функції myTrends почне визначати, куди Ви збираєтеся відправитися в тому чи іншому випадку ще до того, як Ви введете пункт призначення. Прилад видає при цьому час прибуття і інформацію про дорожню обстановку. Таким чином, якщо Ви регулярно їздите на роботу і з роботи, навігатор d?zl 560 допоможе Вам приїжджати вчасно.Для використання цих функцій не потрібно підписка і додаткова плата.

Розрахунок маршрутів для Вашої вантажівки

Пристрій dezl 560, що містить докладні карти і направляє Вас від повороту до повороту з оголошенням назв вулиць, розраховує спеціальні маршрути, що враховують обмеження для вантажівок в Європі (користувач вводить дані для своєї вантажівки - висота, вага, довжина, ширина, небезпечний вантаж) . Просто введіть обмеження по габаритах і массі, і навігатор dezl 560 вибере маршрут, що відповідає заданим вимогам. Функція Trip Planner (планувальник маршрутів) дозволяє створювати маршрути з декількома зупинками і зберігати плани для майбутніх поїздок.

Безпечне водіння

В дорозі не повинно бути місця для несподіванок, і навігатор dezl 560 буде повідомляти Вас про небезпеки на дорозі (круті повороти, спуски, обмеження для вантажівок або для перевезення небезпечних матеріалів). Поле з кутом ухилу, показане на карті, дозволяє водіям підготуватися до майбутнього спуску або підйому, переключившись на необхідну передачу. Обмеження швидкості для вантажівок з'являються на екрані приладу в тому випадку, якщо вони нижче значень, зазначених на дорожніх знаках з обмеженнями для всіх автомобілів.

 

 

Комплектація Навігатор dezl 560
карти City Navigator NT Європи (повна зона покриття)
Тримач на скло
Розміри 13.7 x 8.3 x 1.5 см
розміри дисплея 11.1 x 6.3 см
Діагональ дисплея 5.0
роздільна здатність дисплея 480 x 272 пікселів
Тип дисплея WQVGA кольоровий TFT з підсвічуванням
вага 192.0 г
Період роботи без підзарядки батареї До 1,5 год
високочутливий приймач Так
Базова карта Так
Можливість додавання карт Так
Точки / улюблені об'єкти / розташування Так
голосові підказки Так (внутрішній динамік)
Побудова маршруту для вантажного транспорту
Так
Озвучування назви вулиць Так
Розв'язки в 3D (junction view) Так
Функція Lane assist (підказує смугу руху) Так
Bluetooth Hands-Free для мобільного телефону Так
Показує обмеження швидкості для головних доріг Так
Сенсорний екран Так
Побудова маршруту для автобуса або кемпера
Так

Рекомендуемые товары